Picture2Life


Picture2Life umożliwia animowanie, tworzenie niestandardowych kolaży i udostępnianie zdjęć.

Zakladamy konto i przesyłamy  zdjęcia z komputera lub portali społecznościowych. Następnie wybieramy jedną z opcji: edytujemy pojedyncze zdjęcie, tworzymy kolaż lub animację.

1. Edycja pojedynczego zdjęcia

Wybieramy zdjęcie z naszej galerii i narzędziami po lewej stronie modyfikujemy obraz. Gotową kompozycję zapisujemy na komputerze przyciskiem DOWNLOAD.


Przykład:2. Tworzenie kolażu

Z naszej galerii wybieramy zdjęcia, które mają utworzyć kolaż. Dodajemy klikając zdjęcia w galerii. Dodawane zdjęcia zaczną pojawiać się po prawej stonie jako miniatury. Jeśli z ktoregoś zdjęcia rezygnujemy, klikamy w miniaturkę.Po doborze klikamy przycisk Create collage now.


Narzędziami po lewej stronie modyfikujemy kolaż. Z rozwijanej górnej listy wybieramy szablon. Zaletą programu są ciekawe, niestandardowe motywy. Po wybraniu jednego z nich zamykamy polę wyboru xzwerwonym krzyżykiem i możemy dostosować inne elementy, np. tło, dodać napis, ramki. 


Przykłady3. Tworzenie animacji

Postępujemy tak, jak podczas tworzenia kolażu: wybieramy zdjęcia, dostosowujemy ich wielkość, szybkość animacji. Możemy też dodać ramkę.

Przyklady: